O Nás

Terezie a František

Vše, co děláme a co Vám nabízíme, Nás opravdu baví

Naším prvořadým cílem je především vzájemná spokojenost. Cateringové služby máme v nabídce šestým rokem. Hrajeme si. Hledáme nové směry. Snažíme se, aby jídlo nejen dobře chutnalo, ale i skvěle vypadalo. Dělá nám radost vytvořit pro Vás perfektní servis na Vaší párty. Můžete si být jisti, že vždy připravíme uvolněné a milé prostředí, vše řešíme s úsměvem. Oslava či svatba u Vás doma? Pod obřím stanem? Na rozkvetlé louce, nebo v lovecké chatě..? Samozřejmě není problém. Vaše požadavky nás inspirují.

Zdokonalujeme i výrobu masných výrobků. Klobásy, párky, gothaj, špekáčky. Vše bez přidané mouky a náhražek. Můžete si být jisti, že se jedná o bezlepkové produkty. Prostě jen maso a koření. Naše tradiční výroba jaternic, jelítek, tlačenky a všech dalších zabijačkových produktů se dostala na stůl již v mnoha domácnostech a že se k nám lidé vrací, nám dělá opravdu radost a dodává chuť pokračovat. Děláme to poctivě a sami, tedy i v omezeném množství. Využíváme lokální dodavatele a sezónní suroviny.

Hovězímu masu se věnujeme již více než devět let, vždy vybíráme jen mladé a zdravé kusy dobytka z pastevního odchovu. Maso dodáváme jen perfektně vyzrálé, vakuově zabalené dle Vašich požadavků.

Rádi přivítáme Vaše ohlasy, ať jsou jakékoliv. Snažíme se, aby nás posunuly o kus dále, k Vaší ještě větší spokojenosti. Pochvala a doporučení dále, nás samozřejmě potěší úplně nejvíce, je to pro nás motor.

PS: O záložce „o nás“ jsme dlouho přemýšleli, chtěli jsme nějakým způsobem zhmotnit naše nadšení pro dobré jídlo, radost z dobře připravené svatby, nebo oslavy na našich stránkách, ale moc nám to nešlo. Ono se hrozně špatně popisuje, že se snažíme do všeho, co děláme dát ještě něco navíc. Ale o tom se můžete přesvědčit bohužel jen osobně, a tak jsme nakonec zůstali jen u klasického textu. Zkrátka nejsme spisovatelé, ale kvůli tomu jste nejspíš na naše stránky nezabloudili, tak zaplať pánbůh, že nám jde alespoň to jídlo... Moc si přejeme, abyste se k nám rádi a často vraceli

Vaši Terezie a František

Zadat poptávku


Spambot: Které zvíře má černobílé pruhy? (odpovězte malými písmeny)